Informácie o nás

 

     S umelou trávou (UT) máme skúsenosti od roku 2005 a práve preto  Vám vieme plnohodnotne navrhnúť a poradiť rôzne riešenia pri jej realizáciach - či už sa jedná o multifunkčné ihriská /s výškou vlasu 15-25mm/, tenisové kurty /10-15mm/, futbalové ihriská /40-60mm/ alebo rôzne atypické plochy. Súčasťou našich riešení je napr. aj dodanie a montáž ochranných sietí, mantinelov a športového príslušenstva /tenis, volejbal, futbal.../. To všetko v osvedčenej kvalite. Používame výrobky a produkty, ktoré sa nám z dlhodobého hľadiska osvedčili z viac ako 10 ročných skúseností v praxi. Na všetko poskytujeme záruku a aj pozáručný servis a údržbu. Naše pole pôsobnosti zahŕňa celú SR a taktiež aj český trh.

     Garantujeme Vám rozumné a prijateľné ceny vzhľadom na to, že dodávky a montáž UT si realizujeme sami /bez subdodávok/ a tým nie je naša cena zbytočne navýšená - dodanie a realizáciu máte z prvej ruky!

   AK  NECHCETE ZBYTOČNE  UTRATIŤ  VEĽKÉ  PENIAZE  ZA  ROVNAKÚ  KVALITU, KTORÚ  VÁM  PONÚKAJÚ  INDE - KONTAKTUJTE  NÁS  CEZ  FORMULÁR  - DÁME VÁM VÝHODNEJŠIU CENU, POKIAĽ TO BUDE ROVNAKÝ TYP resp. ZNAČKA UMELEJ TRÁVY, KTORÚ DODÁVAME AJ MY. /ochotne Vám odpovieme  na všetky Vaše otázky/.

     Podľa potrieb a Vašich požiadaviek navrhneme pre Vás najvhodnejší typ a výšku umelého trávnika, ktorý bude v optimálnej kvalite najviac vyhovovať pre Vami používané športy ( futbal, volejbal, tenis, hádzaná, basketbal, nohejbal...). U nás si môžete vybrať od viacerých osvedčených a hlavne certifikovaných značkových výrobcov. Navrhneme a dodáme najlepší pomer cena/kvalita k Vašim dostupným finančným možnostiam. Naša spoločnosť Vám bude kedykoľvek k dispozícii aj pri pravidelných údržbách a čistení umelej trávy najmodernejším strojom  a to bez čakacej doby a vo zvýhodnenej cene.

BONUS PRE VÁS - čiarovanie ihrísk máte od nás ZDARMA.

   Cez kontaktný formulár nám pošlite vašu emailovú adresu + miesto realizácie Vašej požiadavky a my Vám  zašleme nezáväznú cenovú ponuku, aby ste mali predbežný prehľad ,,koľko to asi bude stáť ".


    Venujeme sa aj montážam a skladaniu detských ihrísk, hojdačiek, veľkých skladacích zostáv + montážam mobiliáru /lavičky, odpadové koše, stojany, .../.

   V prípade záujmu Vám zrealizujeme multifunkčné ihrisko na kľúč - vrátane spodnej stavby, mantinelového systému, oplotenia a príslušenstva.