SERVIS, ÚDRŽBA A ČISTENIE UMELEJ TRÁVY

 

     Pravidelná údržba a čistenie umelej trávy na multifunkčných ihriskách výrazne predlžujú životnosť športového povrchu - aj o niekoľko rokov. Keďže sa výrazne špecializujeme na športové povrchy z umelej trávy a na všetko, čo s umelými trávnikmi súvisí, tak medzi naše činnosti neodmysliteľne patrí aj servis - čistenie a údržba multifunkčných športovísk z umelej trávy. Disponujeme moderným univerzálnym strojom na čistenie a údržbu umelých trávnikov (SportChamp), pomocou ktorého Vám poskytneme profesionálnu údržbu Vášho umelého trávnika:

Servis a čistenie pozostáva z nasledovných činností:

- odstránenie prachu, špiny, nečistôt, lístia, machu a iných porastov

- hĺbkové prečistenie umelej trávy pomocou rotačných kief - dekompresia /prevzdušnenie vsypu/ - zlepší sa vodopriepustnosť a bezpečnosť pri sklze

- prečistenie vsypového materiálu

- kontrola poškodených miest a spojov

- doplnenie vsypového materiálu

    Ak teda už nechcete do budúcna vynakladať ďaľšie investície na chod a prevádzku Vášho ihriska, tak práve takáto profesionálna údržba Vám zabezpečí optimálne vlastnosti a kvalitu umelej trávy na ďaľšie roky a čo je najdôležitejšie - pravidelná údržba predĺži životnosť umelej trávy o niekoľko rokov!

   Keďže sa výlučne venujeme rôznym realizáciam a projektom z umelej trávy, tak Vám vieme aj údržbu poskytnúť za rozumnú a hlavne prijateľnú cenu. V prípade záujmu nás kedykoľvek kontaktujte. Sme Vám radi k dispozícii.